צילום אחד? צילום אחד.

כשהאמנית החזותית עמנואלה (aka.who?) דיברה איתנו תוך כדי הסגר על רעיון חדש לפרוייקט צילום שיתופי לא יכולנו שלא לקפוץ על ההזדמנות לקחת חלק ולקבץ מגוון צלמות וצלמים אהובים מקהילת הצילום האנלוגי בישראל תוך שימוש בציוד לומוגרפי בלבד - מצלמת הלומו LCA-120 וסרט צילום לומוגרפי צבעוני 800 אסא.

אריאל פדהצור - arielpedatzur@

אביעד זיסמן - aviad_zisman@

הONE SHOT PROJECT הוקם על ידי הצלמת האקספרימנטלית עמנואלה סטבסקי בחסות אינטרפוטו ולומוגרפיה ישראל ונערך בין החודשים מרץ למאי 2020. הרעיון לתעד את חיי היום-יום בתוך ההסגר עלה כשהגבלות התנועה היו רחבות למדי, ורבים מאזרחי ישראל הסתגרו בביתם ללא עבודה או עיסוק.


רוי מאיר - roymayer@

אריאל בנדט - ariel_bendet@

בפרוייקט, המצלמה הועברה בין 9 צלמים וצלמות מקומיים בתל אביב, כשכל אחד נדרש לשקף בצילום תחושות אי וודאות שמעוררת המגיפה, בשפע, בזמינות והעתיד שלנו בעולם שעצר מלכת והשתנה לחלוטין.

נועה שלו - noashalev_@

יעל רסנר - yaya_rasner@

ליהי ברוש - lihibrosh1@

תשעת הצלמים והצלמות שהשתתפו מצלמים בסגנונות שונים החל מאופנה, רחוב ואפילו צילומי בית. כל צלם\ת קיבלו הזדמנות אחת לצלם - פריים אחד ויחיד מתוך סרט של 12 פריימים על מנת שינקזו את כל תחושותיהם לאותו פריים יחיד לפני שיעבירו את המצלמה למששתפ\ת הבא\ה.

יהב טרודלר - yahavtrudler@אנחנו מקווים שהמאמץ הקולקטיבי בפרוייקט הזה הוא גם התיעוד ליצירתיות שנוצרה בזמן חוסר הוודאות ששרר ושורר בנו בתקופת הקורונה.


עמנואלה סטבסקי - Aka.who@

מילה מצוות לומוגרפיה: תודה לעמנואלה על הרעיון והביצוע, ניפגש בפרוייקטים הבאים שלנו!

© כל הזכויות שמורות ללומוגרפיה ישראל ואינטרפוטו בע"מ, ט.ל.ח.