סימפל יוז קיצית לשימוש מתחת למים!

הקיץ עוד רגע כבר כאן, והזמנים, זמני קורונה אבל לפחות הממשלה אישרה לחזור לגלוש! לקראת הקיץ יצאנו בגרסה חדשה למצלמת הסימפל יוז האהובה שלנו, הפעם אותה מצלמה בדיוק - אבל עם קייס עמיד ומתאים לצילום במים! איך לא חשבנו על זה קודם?!


הסימפל יוז היא אותה סימפל יוז - נטענת מחדש ועם וייב שרק מצלמות חד פעמיות יודעות להוסיף, אבל הפעם, בעזרת הקיי המיוחד, שעמיד לצילום עד עומק של עשרה מטרים (10METERS) לא תצטרכו יותר לפחד לקחת מצלמה אתכם לים, לבריכה או לטיול מעיינות ברחבי ארץ ישראל היפה.

עם פוקוס ממרחק של מטר אחד, תוכלו לשנרקל עם המצלמה בריף האלמוגים באילת, להתקרב לדולפינים החברותיים, לקפוץ ראש בבריכה במלון או סתם בישיבה בג'קוזי עם חברים - המצלמה תמיד תהיה איתכם, מוכנה לתעד את כל הכיף!

וכמובן שלא שכחנו את הפלאש הצבעוני המסורתי עם הג'לים שמאפשרים לערבב וליצור את הגוונים שתרצו!

בכל שלב ניתן להוריד את הקייס מהמצלמה, וכמובן שבדיוק כמו הסימפל יוז הרגילה, ניתן להחליף בין סוגי הסרטים המשומשים ולנדוד בין סרטי לומוגרפיה השונים = מטרופוליס, לומוכרום פרפל, סרטי שחור לבן ושקופיות ממש כמו מצלמה רגילה! עם האפקט המיוחד שרק מצלמה חד פעמית יודעת לתת.


המצלמה צפויה להגיע לארץ לקראת חודש יוני 2020, רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו ואל תשכחו לעשות לנו לייק!