ברט אלן סמית': נאון ליקריץ עם עדשת הדגרוטיפ אכרומט


ברט אלן סמית' גילה לאחרונה את אהבתו לצילום פורטרטים על רקע נורות נאון, אפשר להבין אותו, שכן צילומים מסוג זה לא רק אסתטיים להפליא אלא מספרים בתוך עצמם סיפור גדול.

לאחרונה העלה ברט אלבום בשם "נאון ליקריץ" ללומוגרפי.קום שהוא חלק ממושא הצילום אותו הוא מתעד לאחרונה בחיי הלילה של תל אביב. לאחר חמש שנים במזרח התיכון, ברט מבצע מעבר מצילום דוקומנטרי-עיתונאי, לצילום חופשי ואישי ונעזר בשחקנית בר אקרמן כדוגמנית בסדרה.

לצילום הסדרה הצטייד ברט בסרט הצבעוני הקלאסי - לומו 800 ובחר להשתמש בעדשת דגרוטיפ 2.9/64 המיוחדת שתרמה למראה ולתחושה המיוחדים ובהקדם הסתבר שהלומו 800 יחד עם עדשת הדגרוטיפ הם שילוב מנצח וממליץ עליו כשהצמצם פתוח לרווחה והתריס על 1/60 יחד עם החזקה יציבה במיוחד של המצלמה וכמובן, להנמיך את רמת השיפוטיות העצמית - תלמדו מהטעויות בסרטי הצילום שלכם.

לאחרונה ברט נכנס לעולם הדפוס ועריכת התוכן, מצלם את הסרט הקצר השני שלו ומתעתד להשתתף בסדנה באמזונאס יחד עם המפיק הידוע ורנר הרצוג ואומר- 

"למרות שהסדנה מתעמקת בתיעוד הקולנועי של השבטים המקומיים, אקח איתי לפחות מצלמה אנלוגית אחת וכמות נכבדת של סרטי לומו 800!"


רוצים לראות צילומים נוספים של ברט? מוזמנים לעקוב אחרי בדף האינסטגרם שלו, באתר ובלומו-הום שלו

עשיתם לנו לייק בפייסבוק? עוקבים אחרינו באינסטגרם? אנו מחכים לכן ולכם!

* ניתן לרכוש את עדשת הדגרוטיפ בהזמנה מיוחדת בטלפון 03-5175346 או בוואטספ 058-6949050

* ברט מנהל את דף האינסטגרם של לומוגרפיה ישראל

© כל הזכויות על הצילומים שמורות לברט אלן סמית

© כל הזכויות שמורות ללומוגרפיה ישראל, ט.ל.ח.