ארבעת הסרטים המופלאים נחתו


לאחר שסרטי הצילום LomoChrome Purple 2019 ו-B&W Potsdam נכנסו לחיינו בסערה הגיע הזמן לקבל שני כוכבים נוספים למשפחה – B&W Berlin והLomochorme Metropolis.

הלומוכרום הסגלגל קיים אצלנו כבר כמה שנים, והוא מושלם לכל מי שרוצה להוסיף צבעים פסיכודליים סגלגלים, תכולים ואדומים לצילומיו.  מדובר על הסרט המושלם לחשיפות כפולות שכן זה סרט עם טווח רגישות מוגבר וניתן לצלם עליו מ100 ועד 400 אסא. זו הבחירה המושלמת לקיץ הישראלי.

קיים בפורמט 35מ"מ ובפורמט בינוני-120

(צילום - מאיה יעקובי)

הפוטסדאם, סרט שחור לבן קולנועי ברגישות 100 אסא, הגיע אלינו לפני מס' חודשים וקצר לא מעט מחמאות מצלמים ברחבי העולם, הסרט עם גרעיניות נמוכה, ומספק גוונים שיזכירו לכם סרט גרמני ישן, סרט שיהיה מדהים לכל צילום שתחשבו עליו, עם טווח מונוכרומטי עשיר בגוונים אפור.

קיים בפורמט 35מ"מ ובפורמט בינוני-120

הברלין, סרט שחור לבן קולנועי ברגישות 400 אסא, בדומה לפוטסדאם גם הוא ייתן ניחוח אירופאי במיוחד, ויהיה בחירה מצויינת לצילום בשעות הערב או בהופעות במועדונים חשוכים מכיוון שהוא יכול לקבל "דחיפה" עד לרגישות של 3200*.

קיים בפורמט 35מ"מ

(צילום - מאיה יעקובי)

הלומוכרום מטרופוליס, כבר 5 שנים שלא זכינו לראות סרט צבעוני מעניין מבית לומוגרפיה או בכלל מחברות הצילום האנלוגיות, ואז לומוגרפיה באו בדיוק ברגע הנכון ויצרו לנו סרט חדש ומעניין, סוג של אנטי-תזה ללומוכרום הסגול שלנו, שיניב לנו צבעים מרשימים במיוחד, ויתנו וייב מיוחד,

קיים בפורמטים:110, 35מ"מ ובפורמט בינוני-120