מיניטאר-1

לומוגרפיה מצאו את עצמם חושבים על איך לקחת את המצלמה האגדית והאהובה שמזוהה יותר מכל עם התנועה הלומוגרפית צעד נוסף קדימה עד שהחליטו, לראשונה, לבודד את העדשה האגדית מהמצלמה האגדית וליצור עדשה אחת שתתאים כמעט לכל מצלמה מודרנית, אנלוגית ודיגיטלית כאחד.


רוצים לדעת עוד על העדשה? לחצו כאן!הזכוכיות המשומשות להרכבת העדשה בעלות מספר ציפויים לצמצום השתקפויות והגברת הצבעוניות והקונטרסטיות. הזווית הרחבה של 32מ"מ מצלמת פחות או יותר כל מה שמולך והצמצם F\2.8 נותן לכל האור החיובי והטבעי להכנס ישירות פנימה.

הימים בהם בזבזנו זמן רב בכיוון המיקוד(פוקוס) נגמרו. בעזרת המתג בעדשה, עליכם רק להעריך את המרחק הנדרש לצילום התמונה והכל מוכן. העדשה מבוססת על מנגנון המיקוד של סדרת ה-M של לייקה, מה שמבטיח פוקוס מושלם עם כל מצלמת ריינג'פיינדר.

טשטושים שעושים את ההבדל: אחד הדברים היותר האהובים בLC-A ובמרבית המצלמות הלומוגרפיות הוא הטשטוש (Vignetting) בפינות התמונה. הודות למנגנון המיקוד הרטרואי הצלחנו לשמור על המאפיין האהוב הזה.

רוויית צבעים לנצח: אחת הסיבות העיקריות לרוויית הצבעים שנוצרת בעזרת העדשה היא הציפוי רב השכבות שפותח במיוחד לעדשה.

חיו את הרגע: כלומוגרפים(יות), היעד העיקרי שלנו הוא לחיות את הרגע ולא לתת למצלמה להפריע לנו בכך. השתמשו במצלמה ככלי לתיעוד הרגע שלכם. לומוגרפיה שואפת מהחיים, ועם המיניטאר-1 תוכלו לעשות זאת בקלות רבה עם כמעט כל מצלמה מודרנית שקיימת. מוכנים להתחיל?


בנייה יוצאת דופן: מתוך החזון וההשראה לקחנו על עצמנו לייצר את העדשה ברמה הכי גבוהה שניתן, מעיצוב ה'פנקייק' דרך המתאמים השונים אין ספק שתהנו מכל רגע עם העדשה הזאת.רוצים לדעת עוד על העדשה? לחצו כאן!