הכרזת הזוכות והזוכים בתחרות צילומי המוסיקה 2021

בשקט בשקט הסתיימה לה תחרות המוזיקה. אנחנו מודים לכל המוכשרים והמוכשרות ששיתפו איתנו רגעים מוזיקליים בפילם. שמחנו לראות איך כל פעם החוויה המוזיקלית מקבלת אופי שונה דרך עדשת המצלמה וזכינו לפגוש צילומים מקסימים ובנוסף התחרות גם הסתיימה בתזמון סמלי של פתיחת ההופעות מחדש שזה דבר מרגש ומשמח, בתקווה שיחזיק לטווח ארוך

השיפוט בתחרות היה משימה לא פשוטה, אך צוות השופטים עמד בה בגבורה, מצוידים בשופט אורח מיוחד - יובל בנאי. שכתב לנו כמה מילים על הצילומים:

"התבקשתי לכתוב כמה מילים על כל אחת מהתמונות שזכו במקומות הראשונים, אז ככה ,בתור אחד שיצא לו להופיע על במה וגם סתם לנגן בבית ברחוב ובאולפן ,אני חושב שצילום הוא חלק בלתי נפרד מתרבות הרוקנרול , וכמו ברוקנרול גם בצילום יש זרמים סגנונות וכיוונים שונים, לכן אני חושב שלומר מה הכי טוב זה לא כל כך חשוב. מבחינתי מה שחשוב זאת העשיה , היצירה, הדמיון, והדרך. אני תמיד חושב שרוקנרול זה כמו מרד או הפגנה מצד אחד ומצד שני הוא מנחם ומעודד את הנפש .וגם צילום מבחינתי הוא כזה. אז תמשיכו לצלם , תמשיכו לשמוע מוסיקה, תמשיכו.

שלכם, יובל בנאי"

במקום השלישי, שזוכה בפיתוח וסריקה באיכות 6 מ"פ מתנת אינטרפוטו, אדן נגל, שסיפר לנו את סיפורו של הצילום הנ"ל: "אני אדן, מצלם בפילם כבר שנתיים וחצי, זו תמונה מהרול הראשון או השני שצילמתי בטיול שלי לארה"ב בקיץ 2018.
באמצע פארק כיכר וושינגטון יושב לו פסנתר כנף ועליו מנגן אדם מיוחד. בזמן צילום התמונה הוא ניגן את החלק השלישי של הסונטה לאור ירח של בטהובן.
מתחת לפסנתר תמצאו צעירים שרוצים לשאוב את את יצירת המופת הזו לתוך נשמתם.
על הפסנתר תמצאו ציטוט משירו של וודי גאת'רי.
אני מגדיר את התמונה הזו כהתמונה הטובה ביותר שצילמתי והיא ממלאת אותי בכל פעם."

במקום השני, נועה שלו, עם צילומה "עופר מתופף לאוסטרה טורן" שזוכה בסרט צילום מסדרת הלומוכרום או הקינו (קולנועיים) לבחירתה יחד עם פיתוח וסריקה באיכות גבוהה מתנת אינטרפוטו

ובמקום הראשון והמכובד, זוכה במצלמת אקשן סמפלר (יחד עם סרט צילום צבעוני ופיתוח+ סריקה במתנה) - אדי בוטשטיין עם הצילום של ההרכב MOOM, אדי סיפר לנו את הסיפור שמאחורי הצילום - "צולם בהופעה של להקת "מום" במזקקה בירושלים. הסרט נתקע במצלמה ונוצרו מספר חשיפות על פריים אחד שנשאר הפריים היחיד מאותה הופעה." - או כמו שאצלנו בלומוגרפיה נוהגים להגיד, "טעויות מרגשות"

תודה רבה לכל המשתתפות והמשתתפים בתחרות, ניפגש בקרוב עם אירועים נוספים.© כל הזכויות על הצילומים שמורות לצלמים\ות אשר צויינו בכתבה,

© לומוגרפיה ישראל, אינטרפוטו, ט.ל.ח.