לומומוד #1 - מצלמה לבניה עצמית


מרץ 2020, חצי מדינה בבידוד, איזה זמן טוב יותר מהזמן הזה לבנות מצלמה?Lomomod

קיט הלומוד מוד מס' 1 היא קומבינציה מיוחדת של שתי המצאות מגניבות - הראשונה היא מצלמה לפורמט בינוני שניתן להרכיב בבית מחלקים והשניה היא עדשה מיוחדת שניתן להזריק לתוכה נוזלים צבעוניים ולקבל תוצאות שטרם ראיתם\ן כמותן. עשויה מקרטון קשיח ועמיד, הלומומוד בעלת פוטנציאל אינסופי. הקיט כמובן מגיעה עם צמצם ותריס ומציע לא רק את ההנאה שבבניית מצלמה אלא גם את התענוג והסיפוק בלמידת צילום לעומק.

Camera

בנייה: על מנת להרכיב את הלומומוד, הוציאו את החלקים מקיט ההרכבה ועקבו אחר הסרטון שלנו (בקרוב) או אחר המדריך הרכבה שהתקבל עם המצלמה. אין צורך בדבק או מסמרים, אם צריך - ניתן להשתמש בסכין להוצאת החלקים (ואם אתם\ן צעירים\ות - בקשו עזרה ממבוגר אחראי) או בנייר דבק על מנת לוודא שהחלקים 'יושבים' טוב.

LomoMod No.1

ניסוי: מלאו את עדשת סוטון בנוזלים על מנת להיפתח לעולם חדש של אפקטים קסומים, הזריקו למתאם העדשה נוזל צבעוני ואתם מוכנים לצאת למסע (רק ודאו שאין בועות בתוך העדשה)

LomoMod No.1

שיתופיות: העיצוב הוא רק ההתחלה, הלומו מוד היא דף לבן המאפשר לעצב, להדק, לצבוע ולצייר עליו בלי סוף! שמרו על עיניים פקוחות לרווחה ושתפו טיפים ורעיונות בקהילה הלומוגרפית המקומית - אנחנו תמיד נשמח לראות ולשמוע לאיזה כיוונים הגעתם\ן!


- הרכבת הלומומוד לא אמורה לקחת יותר משעתיים סה"כ, ניתן להשתמש בהוראות שמגיעות בקופסא או לפתוח את הסרטונים ברחבי הרשת, אבל לאלו המבקשים לקחת את משימת ההרכבה צעד קדימה - האופציות לעיצוב אישי לא ייגמרו אף פעם! 

הלומוד מוד מס' 1 זמינה לרכישה באתר שלנו יחד עם אופציות נוספות! אל תשכחו לשתף אותנו בקבוצת לומוגרפיה ישראל בתוצר הסופי - או האינסופי שיצרתם\ן!