הלומואינסטנט מיני החדשות בדרך אלינו


מי לא אוהבים עיצובי מצלמות לומוגרפיות חדשות?

נראה לי שכולנו אוהבים, ושתי הלומואינסטנט מיני החדשות בדרך אלינו כדי שנוכל להנות יותר.

אז הראשונה היא 'נהר טהאו', מושפעת מהמים השקופים ומההרים עוצרי-הנשימה, המוזיאונים, אתרי הסקי, הקזינואים ומועדוני הלילה אשר באיזור נוואדה, ארצות הברית.

מצלמת הלומואינסטנט השניה אשר בדרך אלינו היא ה'מוראנו'', ע"ש קבוצת האיים שסמוכה לוונציה, איטליה.

המצלמה, מושפעת מהבתים הצבעוניים אשר ממוקמים בין התעלות המפורסמות ואף מזכירה מעט את האמן ההולנדי פיט מונדריאן.

כיאה לכל מצלמה מסדרת מצלמות הלומואינסטנט, מדובר על שתי מצלמות שיסוו לכל צלמת וצלם , מהמתחיל עד המקצוענית, לא מעט הנאה בזמן שאתם מטיילים בעולם הגדול או בארץ ישראל הקטנה.


מעט פרטים טכניים:


הפלאש- אנו נתקלים פה במבזק איכותי, בעל יכולת פעולה אוטומטית או ידנית. למבזק ניתן לחבר ג'לים צבעוניים, בדומה לכל מבזק לומוגרפי שקיים, אשר צובעים את הצילומים שלכם בצורה מרהיבה וכיפית.

חשיפות מרובות- ותיקי לומוגרפיה המכורים יודעים טוב-טוב כמה כיף לבצע צילומים על אותו פריים - ככה נוצר קולאז' יפיפה על גבי דף אחד פשוט

חשיפות ארוכות- תקבע את המצלמה לחצובה, לחצו על מצב הBulb, וצלמו חשיפה ארוכה מאוד - צבעו את הפריים באורות ופרצופים, מריחת אורות, הבזקים צבעוניים ועוד

צמצם- מצלמת האינסטנט עם הצמצם הכי פתוח בימינו, - f/8

מראה- בגרסה הסופית של הלומו'אינסטנט תיכלל מראה ליד העדשה - בשביל שהסלפי שלכם ייצא מוצלח באמת

עדשה רחבה מובנית- בשביל שכככככככככככככככככככווווווווווווווווווווללללללללללללםםםםםםם ייכנסו לפריים. עדשת 27מ''מ שעוזרת לך להיות הכי ספונטני\ת שאפשר, ומאפשרת להחליט בין צילומי נוף לפורטרטים מגניבים - העדשה בפוקוס קבוע מ0.4 מטר.

הפורמט המושלם- הלומו'אינסטנט מצלמת על פורמט Fuji Instax Mini - דפים מבית פוג'י בגודל כרטיס אשראי, הניתנים להשגה בכל חנות צילום מובחרת שעובדת עם לומוגרפיה ישראל.


****המצלמה פועלת על 4 בטריות AAA, כבל USB שלא שימושי למצלמה לא נכלל במארז, וגם לא כרטיס זיכרון למי שתהה.