ממציאים את הגלגל מחדש עם מערכת העדשות 'נפטון'

תמכו בנו בקיקסטארטר העולמי!


שלוש עדשות קבועות, שתי מגנוני צמצם, מערכת עדשות אחת: שלבו בין צמצמים שונים, אמנותיים יותר או פחות ועדשות קבועות ('פיקס'\'פריים').

מערכת בלתי מוגבלת למיצוי היצירתיות: מערכת הנפטון היא בעלת אינסוף אפשרויות טכניות,התומכים והתומכות יוכלו לבחור מה תהיה העדשה הבאה בסדרה, מזווית רחבה של כ-15 מ"מ ועד 400 מ"מ.

מחדות מפתיעה ועד 'בוקה' יפיפה: כל עדשה מורכבת ידנית בשימוש בזכוכית איכותית בכדי לקבל חדות יוצאת מן הכלל עם צבעים מדוייקים וחזקים אפילו בצילום במרחק של 25 ס"מ בעדשת ה35 מ"מ, 40 ס"מ בעדשת ה50 מ"מ ו80 ס"מ בעדשת ה80 מ"מ. רככו את התמונות בצירוף הצמצמים המיוחדים וקבלו 'בוקה' מדהים.

פתרון מצויין למתחילים ולמקצוענים: המערכת נותנת לצלם המתחיל והמקצוען את כל הגמישות שיוכל לדמיין.

תמכו בנו בקיקסטארטר הבינלאומי להוצאת הפרוייקט לאור: אחרי שישה פרוייקטים מטורפים, לומואינסטנט עד פצבל, הגיע הזמן להמציא את הגלגל הלומוגרפי מחדש, התומכים יזכו בעד 45% הנחה על המערכת.צ'רלס קוואליר היה הראשון בעולם שהמציא בשנות ה30 המאוחרות של המאה ה-19 את העדשה המודולרית הראשונה, ובהשראתו יצרנו את העדשה המודולרית הזו שמשלבת את כל הטוב והידע שנצבר בעולם בצילום ב180 שנה שעברו מאז. העדשות מורכבות בעבודת יד עם זכוכיות מצופות לחדות מקסימלית והתאמה למצלמות ניקון F, קנון EF, ופנטקס K עם אפשרות להתאים לעוד מס' הברגות לפי המתאמים הקיימים בלומוגרפיה (וכמובן שניתן לייבא בהזמנה אישית לארץ).

\בואו להמציא איתנו את הגלגל מחדש ותמכו בקיקסטארטר העולמי שלנו!