לומוכרום מטרופוליס - XR100-400

בואו ניצור ביחד סרט צילום חדש!

לתמיכה בפרוייקט, לחצו כאן

לאחר 10 פרוייקטים מוצלחים בפלטפורמת מימון ההמונים, קיקסטארטר, אנחנו כמעט ומוכנים לשחרר את הפרוייקט הבא שלנו - סרט הצילום לומוכרום מטרופוליס, הסרט החדש הראשון שלנו לאחר 5 שנים. לאחר מאות בקשות שקיבלנו מלומוגרפרים בכל רחבי העולם ומחמאות רבות על מהדורות הסגול והטורקיז, החלטנו לשחרר מהדורה חדשה לגמרי. הלומוכרם מטרופוליס יהיה זמין בפורמטים 35מ"מ, 120 (פורמט בינוני), 110 (פוקט) ו16מ"מ.

מי שיתמכו בפרוייקט יזכו לקבל את הסרטי צילום במהדורתם הראשונה, במשלוח עד הבית, ב25% הנחה, הסרטים עתידים לצאת לתומכים בפברואר 2020 ומאוחר יותר ישווקו במחיר מלא באינטרפוטו ובחנויות אשר מוכרות מצלמות לומוגרפיה בארץ.

ניסינו ליצור משהו חדש לחלוטין, כזה שעוד לא ראינו בסרטים, סרט שיזכיר לנו את פעם ועדיין יהיה צבעוני ומעניין. בשביל להגיע למטרתינו עבדנו קשה על מנת למצוא את הכימיקלים המתאימים ביותר, משימה שהייתה קשה ביותר מכיוון שהיום לא מיוצרים הרבה מהכימיקלים הללו וגם הציוד לייצור סרטי הצילום נדיר ביותר.

התחלנו לעבוד ולייצר סרטים לדוגמא. שינינו וניסינו לא מעט אופציות עד שהגענו לפורמולה הנכונה וכך נולד המטרופוליס. ברגע שהגענו לתוצאה שאהבנו, שלחנו את הסרט למספר צלמים שינסו אותו ויתנו את חוות הדעת שלהם. ברגע שקיבלנו אותה, ידענו שהגיע הזמן להוציא את הפרוייקט אל האור.

כיאה לסרטים הלומוגרפיים החדשים, גם הסרט הזה מוגר כ"רחב טווח" (XR100-400) וניתן לצלם בו ברגישות בין 100 ל400 אסא, הוא כמובן מיועד לצילום באור אבל תוכלו להנות איתו מצילום בחושך בתוספת פלאש.

זה הזמן לתמוך בפרוייקט ולהרוויח הטבות מטריפות וחיסכון ענק על הסרטים החדשים!

לחצו כאן