דיאנה אינסטנט בריבוע

הקיקסטארטר החדש שלנו יצא לדרך, בואו לתמוך ולקבל את הדיאנה אינסטנט סקוור ב25-35% הנחה!

Set perfection aside, the Diana takes you for a ride!

מצלמת הדיאנה היא מלכת האנלוגיות והפשטות, כל מה שלומוגרפיה מייצגת נמצאת בתוכה; ללא עריכה, ניצן רק לצפות לצילום שייצא כמה שניות אחרי שנלחץ על כפתור הצילום, והרגע ייתפס לתוך דף מרובע ויחיד מסוגו- התמונה החלומית, עם הגוונים המיוחדים והטשטוש בקצוות. קסם הלואו-טק שקיים בדיאנה והופך אותה לכל-כך מיוחדת, מצלמת החופש.

To see the credits for this and all other photos on this page, please head to our FAQ section.

התנסו בחשיפות ארוכות, כפולות ומכופלות, צבעו את התמונה עם הפלאש האיקוני והחליפו לאיזה עדשה שרק בא לכם. צלמו מהמותן, או דרך העינית - אין חוקים, חוסר שלמות היא איננה טעות. תטעו ותתנסו, מתחו את הגבולות - היו בלתי צפויים בדיוק כמו הדיאנה.

First prototype shot. Look promising? Wait until you use the final Diana Instant Square in all its glory!

האסתתיקה של הדיאנה המקורית מהסיקסטיז - חזקה, רוויית צבעים, עשירה - כל האפקטים שהפכו את הדיאנה לעל-זמנית.

פורמט צילום ריבועי מבית פוג'י - התאמה מושלמת לפריימים בפורמט הבינוני (120), הפעם על דף שיתפתח בתוך דקה עד שתי דקות מרגע הצילום!

הסטייל של הסיקסטיז - את הדיאנה השווה הזאת תוכלו להשיג בשני עיצובים; הקלאסית, ובמהדורה המיוחדת, שתיהן עם הסטייל מהסיקסיז, ופס התכלת הכה-מפורסם.

Special edition (left), Classic edition (right)


ידנית לחלוטין בשביל חופש יצירה מוחלט - המצלמה נבנתה בכדי לדחוף את קישורי הצילום שלכם לרמה הבאה, עם כיוונון ידני מלא, תוכלו לבנות כל פריים בדיוק לפי רוחכם.

Example shots taken with our first prototype.

צמצם מתכוונן - "שמשי" (f/32), מעונן חלקית (f/19) ומעונן (f/11) 

מערכת מיקוד אינסטינקטיבית - בסיבוב קליל, תוכלו לבחור לצלם ממרחקים של 1-2 מטרים, 2-4 מ' ו4-אינסוף.

חשיפה ארוכה - בצעו חשיפות ארוכות לפי טעמכם, בין אם תבחרו לצלם את הכוכבים או שתשתמשו בלייטפיינטר המצויין


Example shots taken with our first prototype.

מגוון עדשות מתחלפות - תוכלו לבחור בין העדשה המקורית של הדיאנה (75ממ), לעדשת הפישאיי או העדשה הסופר רחבה, ואם חשקה נפשכם להתפנק, למה לא על עדשת הזכוכית המצויינת שלה? בנוסף, תוכלו להתאים את העינית לפי סוג העדשה המשומשת.

Left (top to bottom): 75 mm kit lens, 110 mm telephoto lens, 38 mm super-wide-angle lens. Right (top to bottom): 55 mm wide-angle lens, 55 mm close-up attachment, 20 mm fisheye lens.


מבזקים ללא הגבלה - חברו על פלאש עם חיבור "הוט-שו" סטנדרטי למצלמה ותהנו מתמונות מוארות גם כשאתם מבלים עם החברות והחברים בבר השכונתי.


Set perfection aside, the Diana takes you for a ride!
(כד1) Diana Instant Square (2) Diana F+ Flash (3) Diana Instant Square flash plug (4) Diana F+ flash hot-shoe plug (5) Diana F+ flash to hot-shoe adaptor (6) Diana F+ flash color gel filters (7) Diana F+ 110 mm telephoto lens (8) Diana F+ 38 mm super-wide-angle lens (9)Diana F+ 20 mm fisheye lens (10) Diana F+ 55mm wide-angle lens (11) Diana F+ close up attachment for 55mm lens (12) Diana F+ 75 mm glass lens (13) Diana fisheye lens viewfinder (14) Diana 38 mm / 55 mm lens viewfinder (15) Diana viewfinder base (16) Diana 75 mm / 110 mm lens viewfinder (17) Lens filters (also compatible with the Lomo’Instant Square): red and yellow color filters, light orange and light blue temperature filters, ND graduated filter, star filter (18) Portrait glass lens attachment (also compatible with the Lomo’Instant Square) (19) Splitzer (also compatible with the Lomo’Instant Square) (20) Wide-angle glass lens attachment (also compatible with the Lomo’Instant Square)