לומואינסטנט אוטומט - פלאיה ז'ארדין

הגיע !

קטנה, קומפקטית ואוטומטית להפליא - הלומואינסטנט אוטומט באה לעשות לנו את החיים קלים יותר

אז למה הלומואינסטנט אוטומט שווה בעצם? בואו נתחיל!

1.המצלמת אינסטנט האוטומטית הטובה ביותר בעולם – כמה שהלומואינסטנט הראשונה הייתה מדהימה ומיוחדת במינה אל מול מצלמות האינסטקס שהיו קיימות עד אותו רגע, (אינסטקס 7,8, דיאנה+ אינסטנט) הלומואינסטנט אוטומט עוצבה ע"י לומוגרפיה כך שמהירות התריס, הצמצם והפלאש יתאימו לכל סצנה ובכל תאורה.

2.עטופה בכל סממן יצירתי המזוהה עם לומוגרפיה – צלמו בכל רגע ובקלות תמונות או צרו צילומים סוריאליסטיים המורכבים מחשיפות כפולו או ארוכות – הלומואינסטנט אוטומט תתן לכם מרווח יצירתי מתאים לכל אווירה.

3.עיצוב פנים וחוץ קפדני במיוחד – קטנה, חכמה, יפיפיה, הלומואינסטנט אוטומט מוצעת בארבעה עיצובים ומגיעה עם צ'ופרים מהקופסא.

4.פוקוס מהיר וקל לשימוש – מערכת הפיקוס הלומוגרפית קלה לשימוש ותסייע לכם להגיע לתוצאות טובות במהירות.

הלומואינסטנט אוטומט טומנת בחובה שני מצבי צילום:

1.אוטומט – המצלמה תקבע בעזרת המד אור המצויין שלה את המהירות הדרושה בשביל לצלם כל דבר שרק תרצו, מסלפי קבוצתי עד פורטרייט מיוחד.

2.חשיפה ארוכה – המצב האידיאלי לינשופים, המצב הזה מאפשר צילום של עד 30 שניות, אידיאלי לציורים בעזרת ה'לייט-פיינטר' ולצילומים בפאב האפלולי השכונתי.

- חשיפות כפולות, הן דבר שבשגרה במצלמות הלומוגרפיות אבל פיצוי חשיפה קשה במרבית המצלמות. בלומואינסטנט אוטומט נמצא מתג -+1 אשר עוזר לכם לעשות את הפריים בהיר או כהה יותר.

- מונה צילום נורות לד – אשר מראה בדיוק כמה פריימים נותרו לצילום.

וכמובן - ניתן לקנות את הלומואינסטנט אוטומט - פלאיה ז'ארדין, עם עדשות או בלי, לבחירתכן\ם!

לומואינסטנט אוטומט - פלאיה ז'ארדין li150b

שתי מחסניות תמונות פוגי אינסטקס מיני
בחירת אפשרות
בחירת אפשרות
בחירת אפשרות
660.00