לומואינסטנט אוטומט - דהב ללא עדשות

דהב,(מערבית - זהב) היא עיירה בחוף המזרחי של חצי האי סיני שבזמן השלטון הישראלי באי, נקראה 'די זהב' על סמך זיהוי המקום בספר 'דברים'.

דהב ידועה בשוניות האלמוגים ואתרי הצלילה מהיפים בעולם, תיירים רבים מגיעים לעיירה ובהם כמובן גם ישראלים שבאים להנות מהנופים התת-קרקעיים המדהימים של ים סוף וחופיה המדהימים.

קטנה, קומפקטית ואוטומטית להפליא - הלומואינסטנט אוטומט באה לעשות לנו את החיים קלים יותר

אז למה הלומואינסטנט אוטומט שווה בעצם? בואו נתחיל!

1.מצלמת האינסטנט האוטומטית הטובה ביותר בעולם – כמה שהלומואינסטנט הראשונה הייתה מדהימה ומיוחדת במינה אל מול מצלמות האינסטקס שהיו קיימות עד אותו רגע, (אינסטקס 7,8, דיאנה+ אינסטנט) הלומואינסטנט אוטומט עוצבה ע"י לומוגרפיה כך שמהירות התריס, הצמצם והפלאש יתאימו לכל סצנה ובכל תאורה.

2.עטופה בכל סממן יצירתי המזוהה עם לומוגרפיה – צלמו בכל רגע ובקלות תמונות או צרו צילומים סוריאליסטיים המורכבים מחשיפות כפולו או ארוכות – הלומואינסטנט אוטומט תתן לכם מרווח יצירתי מתאים לכל אווירה.

3.עיצוב פנים וחוץ קפדני במיוחד – קטנה, חכמה, יפיפיה, הלומואינסטנט אוטומט מוצעת בארבעה עיצובים ומגיעה עם צ'ופרים מהקופסא.

4.פוקוס מהיר וקל לשימוש – מערכת הפיקוס הלומוגרפית קלה לשימוש ותסייע לכם להגיע לתוצאות טובות במהירות.הלומואינסטנט אוטומט טומנת בחובה שני מצבי צילום:

1.אוטומט – המצלמה תקבע בעזרת המד אור המצויין שלה את המהירות הדרושה בשביל לצלם כל דבר שרק תרצו, מסלפי קבוצתי עד פורטרייט מיוחד.

2.חשיפה ארוכה – המצב האידיאלי לינשופים, המצב הזה מאפשר צילום של עד 30 שניות, אידיאלי לציורים בעזרת ה'לייט-פיינטר' ולצילומים בפאב האפלולי השכונתי.

- חשיפות כפולות, הן דבר שבשגרה במצלמות הלומוגרפיות אבל פיצוי חשיפה קשה במרבית המצלמות. בלומואינסטנט אוטומט נמצא מתג -+1 אשר עוזר לכם לעשות את הפריים בהיר או כהה יותר.

- מונה צילום נורות לד – אשר מראה בדיוק כמה פריימים נותרו לצילום.ניתן יהיה לרכוש את 'דהב' עם עדשות ובלי, לבחירתכם\ן!