לומואינסטנט מוראנו עם עדשות

הרחיבו את גבולות הצילום במקום עם המצלמה היצירתית ביותר ועדשות התוספת

לומואינסטנט מוראנו עם עדשות li800s17

בחירת אפשרות
בחירת אפשרות
670.00

המצלמה ה-100% לומוגרפית הראשונה לפורמט הפיתוח המיידי (אינסטנט)

המהדורה עם העדשות:

עדשה רחבה מובנית- בשביל שכולם ייכנסו לפריים. עדשת 27מ''מ שעוזרת לך להיות הכי ספונטני\ת שאפשר, ומאפשרת להחליט בין צילומי נוף לפורטרטים מגניבים - העדשה בפוקוס קבוע מ0.4 מטר.

עדשת פישאיי- הכניסו 170 מעלות לתוך דף אינסטקס קטן - כיף גדול מובטח עם עדשת עין הדג הנכללת במארז. קחו את המצלמה לסקייטפארק, לטיול, לשיט בירקון או אפילו לבאר השכונתי וצלמו את חוויותיכם אל תוך מעגל

עדשת פורטרטים- נקראת עדשת פורטרטים, אך בעלת זווית של 35מ''מ, מעולה גם לצילום נוף ורחוב


ה'מוראנו'', היא מצלמת לומואינסטנט ע"ש קבוצת האיים שסמוכה לוונציה, איטליה.

המצלמה, מושפעת מהבתים הצבעוניים אשר ממוקמים בין התעלות המפורסמות ואף מזכירה מעט את האמן ההולנדי פיט מונדריאן.

כיאה לכל מצלמה מסדרת מצלמות הלומואינסטנט, מדובר על שתי מצלמות שיסוו לכל צלמת וצלם , מהמתחיל עד המקצוענית, לא מעט הנאה בזמן שאתם מטיילים בעולם הגדול או בארץ ישראל הקטנה.

צילום מיידי הוא לא חדש בתחום הלומוגרפי, גבי אינסטקסלדיאנהולLC-A+ קיימים כבר כמה שנים בשוק, ובעצם מאפשרים לבצע את כל התכונות הקיימות במצלמה עצמה, וגם 'להדפיס' את הצילום, לא משנה אם החשיפה היא כפולה או משולשת, או אם השתמשנו בפלאש צבעוני.

הפלאש- אנו נתקלים פה במבזק איכותי, בעל יכולת פעולה אוטומטית או ידנית. למבזק ניתן לחבר ג'לים צבעוניים, בדומה לכל מבזק לומוגרפי שקיים, אשר צובעים את הצילומים שלכם בצורה מרהיבה וכיפית.

חשיפות מרובות- ותיקי לומוגרפיה המכורים יודעים טוב-טוב כמה כיף לבצע צילומים על אותו פריים - ככה נוצר קולאז' יפיפה על גבי דף אחד פשוט

חשיפות ארוכות- תקבע את המצלמה לחצובה, לחצו על מצב הBulb, וצלמו חשיפה ארוכה מאוד - צבעו את הפריים באורות ופרצופים, מריחת אורות, הבזקים צבעוניים ועוד

צמצם- מצלמת האינסטנט עם הצמצם הכי פתוח בימינו, - f/8

מראה- בגרסה הסופית של הלומו'אינסטנט תיכלל מראה ליד העדשה - בשביל שהסלפי שלכם ייצא מוצלח באמת

הפורמט המושלם- הלומו'אינסטנט מצלמת על פורמט Fuji Instax Mini - דפים מבית פוג'י בגודל כרטיס אשראי, הניתנים להשגה בכל חנות צילום מובחרת שעובדת עם לומוגרפיה ישראל.