לומואינסטנט אגם טאהו עם 3 עדשות

לומואינסטנט אגם טאהו עם 3 עדשות li800silver

בחירת אפשרות
בחירת אפשרות
690.00


המצלמה ה-100% לומוגרפית הראשונה לפורמט הפיתוח המיידי (אינסטנט)

ה'מוראנו'', היא מצלמת לומואינסטנט ע"ש קבוצת האיים שסמוכה לוונציה, איטליה.

המצלמה, מושפעת מהבתים הצבעוניים אשר ממוקמים בין התעלות המפורסמות ואף מזכירה מעט את האמן ההולנדי פיט מונדריאן.

כיאה לכל מצלמה מסדרת מצלמות הלומואינסטנט, מדובר על שתי מצלמות שיסוו לכל צלמת וצלם , מהמתחיל עד המקצוענית, לא מעט הנאה בזמן שאתם מטיילים בעולם הגדול או בארץ ישראל הקטנה.

צילום מיידי הוא לא חדש בתחום הלומוגרפי, גבי אינסטקס לדיאנהולLC-A+ קיימים כבר כמה שנים בשוק, ובעצם מאפשרים לבצע את כל התכונות הקיימות במצלמה עצמה, וגם 'להדפיס' את הצילום, לא משנה אם החשיפה היא כפולה או משולשת, או אם השתמשנו בפלאש צבעוני.

הפלאש- אנו נתקלים פה במבזק איכותי, בעל יכולת פעולה אוטומטית או ידנית. למבזק ניתן לחבר ג'לים צבעוניים, בדומה לכל מבזק לומוגרפי שקיים, אשר צובעים את הצילומים שלכם בצורה מרהיבה וכיפית.

חשיפות מרובות- ותיקי לומוגרפיה המכורים יודעים טוב-טוב כמה כיף לבצע צילומים על אותו פריים - ככה נוצר קולאז' יפיפה על גבי דף אחד פשוט

חשיפות ארוכות- תקבע את המצלמה לחצובה, לחצו על מצב הBulb, וצלמו חשיפה ארוכה מאוד - צבעו את הפריים באורות ופרצופים, מריחת אורות, הבזקים צבעוניים ועוד

צמצם- מצלמת האינסטנט עם הצמצם הכי פתוח בימינו, - f/8

מראה- בגרסה הסופית של הלומו'אינסטנט תיכלל מראה ליד העדשה - בשביל שהסלפי שלכם ייצא מוצלח באמת

הפורמט המושלם- הלומו'אינסטנט מצלמת על פורמט Fuji Instax Mini - דפים מבית פוג'י בגודל כרטיס אשראי, הניתנים להשגה בכל חנות צילום מובחרת שעובדת עם לומוגרפיה ישראל.