לומואינסטנט ללא עדשות

הרחיבו את גבולות הצילום במקום עם המצלמה היצירתית ביותר


לקנית מחסניות של תמונות רדו לסוף הדף

הצלחנו לגייס את כל הסכום הדרוש להתחלת הייצור של הלומו'אינסטנט!

המצלמה ה-100% לומוגרפית הראשונה לפורמט הפיתוח המיידי (אינסטנט)

צילום מיידי הוא לא חדש בתחום הלומוגרפי, גבי אינסטקס לדיאנה ולLC-A+ קיימים כבר כמה שנים בשוק, ובעצם מאפשרים לבצע את כל התכונות הקיימות במצלמה עצמה, וגם 'להדפיס' את הצילום, לא משנה אם החשיפה היא כפולה או משולשת, או אם השתמשנו בפלאש צבעוני.

מגיעה אליכם בשלושה צבעים, שחור, לבן, ו'סאן-רמו', מהדורה מיוחדת בצבע כסוף עם כיסוי עור חום.

הפלאש- אנו נתקלים פה במבזק איכותי, בעל יכולת פעולה אוטומטית או ידנית. למבזק ניתן לחבר ג'לים צבעוניים, בדומה לכל מבזק לומוגרפי שקיים, אשר צובעים את הצילומים שלכם בצורה מרהיבה וכיפית.

חשיפות מרובות- ותיקי לומוגרפיה המכורים יודעים טוב-טוב כמה כיף לבצע צילומים על אותו פריים - ככה נוצר קולאז' יפיפה על גבי דף אחד פשוט

חשיפות ארוכות- תקבע את המצלמה לחצובה, לחצו על מצב הBulb, וצלמו חשיפה ארוכה מאוד - צבעו את הפריים באורות ופרצופים, מריחת אורות, הבזקים צבעוניים ועוד

צמצם- מצלמת האינסטנט עם הצמצם הכי פתוח בימינו, - f/8

מראה- בגרסה הסופית של הלומו'אינסטנט תיכלל מראה ליד העדשה - בשביל שהסלפי שלכם ייצא מוצלח באמת

עדשה רחבה מובנית- בשביל שכככככככככככככככככככווווווווווווווווווווללללללללללללםםםםםםם ייכנסו לפריים. עדשת 27מ''מ שעוזרת לך להיות הכי ספונטני\ת שאפשר, ומאפשרת להחליט בין צילומי נוף לפורטרטים מגניבים - העדשה בפוקוס קבוע מ0.4 מטר.

הפורמט המושלם- הלומו'אינסטנט מצלמת על פורמט Fuji Instax Mini - דפים מבית פוג'י בגודל כרטיס אשראי, הניתנים להשגה בכל חנות צילום מובחרת שעובדת עם לומוגרפיה ישראל.

****המצלמה פועלת על 4 בטריות AAA, כבל USB שלא שימושי למצלמה לא נכלל במארז, וגם לא כרטיס זיכרון למי שתהה.


לומואינסטנט ללא עדשות

צבע
370.00 240.00