לומומוד מס' 1

קיט מצלמה ועדשה

קיט הלומוד מוד מס' 1 היא קומבינציה מיוחדת של שתי המצאות מגניבות - הראשונה היא מצלמה לפורמט בינוני שניתן להרכיב בבית מחלקים והשניה היא עדשה מיוחדת שניתן להזריק לתוכה נוזלים צבעוניים ולקבל תוצאות שטרם ראיתם\ן כמותן. עשויה מקרטון קשיח ועמיד, הלומומוד בעלת פוטנציאל אינסופי. הקיט כמובן מגיעה עם צמצם ותריס ומציע לא רק את ההנאה שבבניית מצלמה אלא גם את התענוג והסיפוק בלמידת צילום לעומק.

בנייה: על מנת להרכיב את הלומומוד, הוציאו את החלקים מקיט ההרכבה ועקבו אחר הסרטון שלנו (בקרוב) או אחר המדריך הרכבה שהתקבל עם המצלמה. אין צורך בדבק או מסמרים, אם צריך - ניתן להשתמש בסכין להוצאת החלקים (ואם אתם\ן צעירים\ות - בקשו עזרה ממבוגר אחראי) או בנייר דבק על מנת לוודא שהחלקים 'יושבים' טוב.

ניסוי: מלאו את עדשת סוטון בנוזלים על מנת להיפתח לעולם חדש של אפקטים קסומים, הזריקו למתאם העדשה נוזל צבעוני ואתם מוכנים לצאת למסע (רק ודאו שאין בועות בתוך העדשה)

שיתופיות: העיצוב הוא רק ההתחלה, הלומו מוד היא דף לבן המאפשר לעצב, להדק, לצבוע ולצייר עליו בלי סוף! שמרו על עיניים פקוחות לרווחה ושתפו טיפים ורעיונות בקהילה הלומוגרפית המקומית - אנחנו תמיד נשמח לראות ולשמוע לאיזה כיוונים הגעתם\ן!

קראו עוד וראו את סרטון ההדרכה בקישור הבא: לחץ\לחצי כאן
לומומוד מס' 1 LM120DIYN

280.00